BLOGMAS 2016 - PODJĘŁAM WYZWANIE - STARTUJEMY OD JUTRA

by - 30 listopada

Któż nie chciałby się poczuć znów przez chwilę jak dziecko..
No chyba nie ma osoby, która by nie chciała.
W świecie, który pędzi coraz szybciej, coraz trudniej jest nam znaleźć wolną chwilę by cieszyć się z przygotowań do nadchodzących świąt.
Wszystko dostajemy gotowe na tacy: począwszy od ozdób świątecznych, a skończywszy na potrawach.
Trochę to smutne, jednak takie mamy czasy.


Aby umilić sobie tegoroczny czas przedświątecznych przygotowań, postanowiłam podjąć wyzwanie Blogmas2016, które stworzyła Milena z bloga Make Life Perfect


Na czym polega wyzwanie? Na blogowaniu przez 12 lub 24 dni aż do świąt, na specjalnie przygotowane tematy. Tematyczne posty publikujemy na Facebooku, blogu, Instagramie lub YouTube (sposób oraz forma dowolna), a linki do nich wrzucamy na specjalnie utworzoną do tego celu grupę na Facebooku

Christmas Photo Challange12 Days Of Christmas ChallangeStartujemy już za parę godzin, bo 1 grudnia. Mam nadzieję że w całym tym szale przygotowań, uda mi się znaleźć chwilę czasu, by podołać wyzwaniu. Zobaczymy😊 Będę je realizować tutaj oraz na Instagramie.


Wpisujcie w komentarzach kto również podejmuje wyzwanie, a będę zaglądać i się inspirować😊

You May Also Like

4 komentarze

 1. również podjęłam się tego wyzwania. Na pewno nie odwzoruję wszystkich wpisów. Będę zaglądać do ciebie w tym Świątecznym okresie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam serdecznie i również będę Cię odwiedzać😊

   Usuń
 2. Również biorę udział :) Będę do Ciebie zaglądała, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział:) Poinspirujemy się wzajemnie :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi bardzo, że tu jesteś. Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii. Jeśli Ci się spodobało, pozostań na dłużej.